VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘE GÜRLICH & Co.

 

Naše advokátní kancelář je členem AEA (mezinárodní sdružení advokátů) a poskytuje služby na vysoké profesionální úrovni.

Při poskytování právních služeb spolupracujeme s externími odborníky, zejména s daňovými poradci, soudními znalci a překladateli. Kancelář rovněž spolupracuje s dalšími advokátními kancelářemi, zejména při řešení složitějších a objemnějších případů. I v takovémto případě je za práci provedenou pro klienta naší kanceláře zodpovědný advokát, s nímž se klient na poskytování právních služeb domluvil.

Potřebujete-li právní pomoc nebo zastoupení, jsme zde pro Vás! Právní služby poskytujeme po celém území České republiky v českém a anglickém jazyce.

Česká advokátní komora byla dne 5.2.2016 pověřena Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR mimosoudním řešením spotřebitelských sporů pro oblast sporů mezi advokátem a spotřebitelem ze Smluv o poskytování právních služeb ( na základě zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele ve znění pozdějších předpisů). Internetová stránka tohoto pověřeného subjektu je www.cak.cz.

 

 

 

 

 

   

S potěšením oznamujeme, že naše kancelář byla oceněna Corporate Intl jako: "Advokátní kancelář roku 2010 a 2011 pro oblast nemovitostí v České republice"

DealMakers udělil naší kanceláři pro rok 2011 ocenění:
"Advokátní kancelář roku v oblasti práva obchodních společností v České republice"


 

 

 


Copyright © 2002 - 2015 Advokátní kancelář GÜRLICH & Co.